

“Unieke onderscheiding voor een uitzonderlijke theatershow”
20.12.2025
Comedian Arnout Van den Bossche blijft theaters vullen met zijn razend populaire voorstelling 'Coach'. Met ondertussen 35 voorstellingen in de be•at theaters op de teller bleef dat uiteraard niet onopgemerkt. Als waardering voor dit succes ontving Arnout Van den Bossche op zaterdag 20 december net voor zijn voorstelling in Capitole Gent een speciale be•at Award.
“Arnout slaagt erin om avond na avond volle zalen te spelen, en dat is allesbehalve vanzelfsprekend. De be•at Award is dan ook meer dan dik verdiend”, aldus Ralf Geheniau, theatre director bij be•at.
In een eerder gesprek over de voorstelling sprak Arnout openhartig over de drijfveren achter zijn voorstelling. “Het idee is eigenlijk ontstaan vóór de pandemie. Ik maakte toen een grote persoonlijke crisis door”, vertelde hij over hoe zijn show oorspronkelijk vorm kreeg. “Iedereen lijkt tegenwoordig coach te zijn, toch? De show houdt een spiegel voor, maar is geen preek of les. Het is vooral een avond vol plezier, herkenning en een snuifje inzicht.”
‘Coach’ combineert scherpe observaties over persoonlijke groei en coaching met Van den Bossche’s kenmerkende humor en relativerende blik. Het leverde hem niet alleen uitverkochte zalen op, maar ook lof van publiek en collega's.
Wie Arnout Van den Bossche met ‘Coach’ live wil meemaken, krijgt daarvoor nog kansen in het nieuwe jaar in Stadsschouwburg Antwerpen, Capitole Gent en Trixxo Theater Hasselt.





